Nahrávám...


Městská knihovna Kladno jako pořadatel 1. ročníku sousedských slavností ve spolupráci s Město Kladno, Městské Divadlo Kladno, DIVADLO LAMPION, Hospic svaté Hedviky, Gymnázium Kladno, Naučné středisko ekologické výchovy Kladno-Čabárna, Kavárna GEKON, Panda Banda / Panda Art Stream, VÍNO HRUŠKA, Pivovar Kladno Kročehlavy, Dobrovolnické centrum Kladno, Mlsoty Kakabob, Zažít město jinak AutoMat #ZahradappsKladno #Galeriejaroslavahrušky vás zve 22. září v čase 11:00-17:00 na pěší zónu na Sítné!

Rozhodli jsme se probudit pěší zónu a park na Sítné k životu a tak vás zveme pod záštitou iniciativy Zažít město jinak a Magistrátu města Kladna na sousedské setkání.

Heslem letošního ročníku je ZPOMAL a tak v tomto duchu přijďte posedět, seznámit se, pobavit, tvořit, dát si něco dobrého a poznat, kolik šikovných lidí Kladno má ...

A propó: Chcete se k nám přidat se svou nabídkou výrobků nebo služeb? Tvoříte zajímavé věci, hrajete na hudební nástroj, pečete nejlepší bábovku případně chcete "jen" přiložit ruku k dílu a nechat za sebou fajn odpoledne? 

Kontaktujte nás na smidova@mkkl.cz nebo 312 258 912, budeme se na vás těšit.

#zazit.sitnou

@zazit.sitnou.jinak

Online katalog knihovnyVíce

Adresa

Sítná 3106, 272 01 Kladno

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvatisicepatnact-čtrnáct: