Nahrávám...


Upcyklování

Vážení návštěvníci knihovny, i v době, kdy se nemůžeme vidět osobně, zejména při mimoknihovních a  komunitních aktivitách, se vám snažíme přiblížit alespoň online formou.

Ve workshopech zaměřených na upcyklaci jsme již vyráběli lampy, šperky, dekorace ze dřeva, hračky, ... V únoru si společně vyrobíme drátěná srdíčka vyplétaná zbytky příze

Kalendárium

V únoru si připomínáme mnohá kulturní výročí. Obvykle jich kolem 6 vybereme a přiřadíme k nim literaturu, která se věnuje tématu nebo zmiňované osobnosti, případně rovnou nabídneme dílo autora. Tato měsíční připomenutí vnímáte pozitivně, proto jsme vám připravili únorové kalendárium online. Zatím doufáme, že si knihy v tomto měsíci budete moci i vypůjčit.

Dopoledne pro maminky s dětmi

První úterý v měsíci se pravidelně koná setkávání maminek a dětí v dětském oddělení knihovny. Malí čtenáři od 0 do 5 let společně poslouchají předčítání, prohlíží si literaturu pro děti, přátelí se a se svými maminkami vyrábí nějakou jednoduchou hračku. Na tento zimní měsíc byl nachystán tučňák a lední medvěd. :-)

 

Online katalog knihovnyVíce

Adresa

Sítná 3106, 272 01 Kladno

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvatisicepatnact-čtrnáct: