Nahrávám...


Vážení čtenáři, po znovuotevření výdejního okénka jsme doslova zavaleni vašimi objednávkami. A jsme za to rádi! :-)
Ovšem tento způsob přináší i jistá pravidla, která pokud dodržíme, dostaneme se ke svým výpůjčkám RYCHLE a BEZPEČNĚ. O to nám jde především.
Vlastně je to jednoduché: objednejte si dokumenty a zavolejte nám, kdy si je vyzvednete. To je vše. 


1.Vždy si domluvte telefonicky termín vyzvednutí objednávek! Čtenáři bez termínu nemohou být obslouženi.
Proč termín?
Mezi mimořádná opatření v době nouzového stavu patří "omezení shromažďování osob". V prostorách určených k předávání objednávek smí být společně pouze 2 lidé - knihovník a čtenář. Místa pravidelně dezinfikujeme, jde o velmi vytížený prostor, přesto jsou časové rozestupy zaznamenávány maximálně po 5 minutách.
Je pro vás RYCHLEJŠÍ a BEZPEČNĚJŠÍ domluvit se na termínu předání. 
Proč telefonicky?
Vždy mluvíte s konkrétní osobou a dostáváte ihned zpětnou vazbu. Do úzkých nás dostává zaměstnanecká paralelní telefonní linka, která vám vysílá signál volného vyzvánění, i když je permanentně obsazena. Po celou provozní dobu knihovny je u telefonu VŽDY zaměstnanec knihovny. Zde vás prosíme o trpělivost, určitě se na konkrétní oddělení dovoláte (a věřte, že rozumíme, jak je to nepříjemné).
2. Pro objednávky, až vám je potvrdíme!
Stejně jako při online objednávce zboží z eshopu vyčkejte na potvrzovací email. Znamená, že dokumenty jsou připraveny. Na objednávku máme 24 hod., což je nyní na hraně, ale zatím nepřesahujeme. Objednávky generujeme automaticky dle příchozího času, nelze nějakou vytvořit přednostně. Pokud přijdete ihned, nemáme vám, bohužel, co dát.
3. Já bych jen ...
Vstup do knihovny se zamyká, proto nefungují skuliny "já chci jenom". Bezkontaktní půjčování, počet lidí v místnosti, pravidelná dezinfekce ... Dodržujeme pravidla vyplývající z nařízení MZČR a omezení v době nouzového stavu.
Věříme, že se brzy vrátí čas, kdy jste k nám zaskočili, protože jste šli okolo, protože jste si teď hned vzpomněli nebo právě dostali chuť.  [:-)]  Na to se moc těšíme, nebude to provázené takovouto logistikou a omezením. Přesto doufáme, že jsme pro vás v současné situaci našli nejschůdnější, nejdostupnější a nejbezpečnější řešení.
 

Online katalog knihovnyVíce

Adresa

Sítná 3106, 272 01 Kladno

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvatisicepatnact-čtrnáct: