Nahrávám...


Vážení čtenáři, 
od pondělí 12.4.2021 dle Mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví, č.j. MZDR 14601/2021-1/MIN/KAN vás smíme OPĚT PŘIVÍTAT UVNITŘ PŮJČOVEN. 
Znamená to ukončení režimu výdejového okénka a s tím spojenými procesy. Nemusíte si smluvit čas návštěvy, dokumenty si můžete  vybrat osobně, ale pokud preferujete objednávky, množství odložených titulů se opět navyšuje na 10. Dále je obnoven sobotní provoz, osobní registrace do knihovny nebo volný výběr periodik.
Ale abychom ve vás nevyvolávali jen bezuzdné nadšení... Současné nařízení nám NEUMOŽŇUJE povolení pobytových služeb: práci v počítačové učebně, studium v Čítárně nebo odpočinek v dětském hracím koutku. Nadále platí omezení v pořádání kulturních a vzdělávacích akcí, workshopů a besed. V těchto případech ale nadále zůstáváme online.

A za jakých podmínek provoz probíhá?

  • Vstup do knihovny povolen pouze v respirátoru!
  • Při vstupu do knihovny si musí návštěvníci dezinfikovat ruce připravenou dezinfekcí.
  • V knihovně a před ní musí čtenáři dodržovat 2m rozestupy.
  • Počet návštěvníků na pobočce je omezen. 
  • Vrácené dokumenty budou dezinfikovány.
  • Exponovaná místa knihovny (pulty, madla, kliky, klávesnice, skříňky) budou pravidelně dezinfikována.

Do knihovny ihned běžet nemusíte, i když se na vás těšíme! Zkontrolujte si výpůjčky a datum vrácení ve svém čtenářském kontě. Již dříve jste zaregistrovali, že se vám výpůjčky v době výdejního okénka automaticky prodlužovaly, včetně roční registrace. V případě úplného uzavření jde o samozřejmost, ovšem v případě změny výpůjčního režimu na "volný" se vrací také obvyklý cyklus výpůjček. Hlídejte si tedy výpůjční dobu dokumentů, ať se vyhnete poplatkům z prodlení, které jsou aktivovány. Děkujeme.

V případě nejasností se na nás můžete obrátit. 

Hezký den a na shledanou v knihovně 

Online katalog knihovnyVíce

Adresa

Sítná 3106, 272 01 Kladno

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvatisicepatnact-čtrnáct: