Nahrávám...

21.9.20 - 30.9.20 dopoledne Pasování prvňáků na čtenáře

Letošní druháci neměli nástup na základní školu právě jednoduchý. Zvyknout si na pravidla, nové postupy a nakonec učivo nejtěžší třídy zvládat v karanténě! Epidemie zhatila také oblíbené "Pasování", které se u nás již více než 10 let koná na přelomu května a června. Ve spolupráci se školami, třídními učiteli i rodiči byl nakonec domluven náhradní termín a změny v organizaci slavnostního rituálu.

Pasování se bude konat bez zvláštních hostů z řad významných kladenských osobností kultury a vzdělávání. A bohužel také bez publika - rodičů, přátel či rodinných příslušníků. Pokud nebude mít nikdo z rodičů problém se zveřejněním záznamu, uvažujeme o živém vysílání.

Akce se bude konat v Oddělení pro děti za přítomnosti třídního učitele, knihovnice a rytířky Řádu čtenářského. Pokud se koná více akcí za sebou, jsou mezi nimi dostatečné časové rozestupy - aby se třídy nepotkaly, aby proběhla dezinfekce exponovaných míst atd.

Děti obdrží osvědčení o pasování, které mohou vyměnit za průkazku do knihovny s roční registrací zdarma, dále knihu, upomínkové předměty a vouchery do kladenského Zámku na prohlídku nové expozice o Krtečkovi.

Fotogalerie

Online katalog knihovnyVíce

Adresa

Sítná 3106, 272 01 Kladno

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvatisicepatnact-čtrnáct: