Nahrávám...


KDO JE KDO aneb Jak poznat, s kým máme tu čest, během pár vteřin?

Komunikace je klíčem k úspěchu v osobním životě i v práci. Zveme vás na besedu s odborníkem, který svůj profesní život zasvětil právě tomuto zajímavému oboru.

František Tlapák představí základní osobnostní typy z hlediska komunikace. Naučí nás principy, podle kterých dokážeme během pár vteřin (maximálně minut) rozeznat i u neznámého člověka, s jakým osobnostním typem máme tu čest. Poradí nám, jak se k určitým osobnostním typům máme chovat, jak s nimi lépe komunikovat.

Bc. František Tlapák má bohaté zkušenosti s vedením projektů a projektových týmů, tvorbou a realizací komunikačních plánů, facilitací porad a veřejných diskusí, vystupováním na veřejnosti a v médiích, public relations, krizovou komunikací, koučováním a s vedením tréninků.

Vstup zdarma, rezervace míst na tel. 312 258 914.

 

Podmínky účasti na akci pro více než 20 lidí:

Návštěvníci kulturních a vzdělávacích akcí na pobočkách musí splňovat podmínky dle aktuálně platného mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví.

Veřejné i soukromé společenské akce se mohou konat s limitem účastníků 2000 osob venku a 1000 osob uvnitř, pokud všichni přítomní při příchodu prokáží splnění jedné z následujících podmínek:

  • doložit negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní, 
  • doložit negativní RAT antigenní test starý nejvýše 72 hodin (lze doložit i čestným prohlášením o absolvování testu ve škole),
  • absolvovat samotest na místě a prokázat se negativním výsledkem,
  • prokázat potvrzením poskytovatele zdravotních služeb podstoupení RAT antigenního testu za dozoru zdravotnického pracovníka prostřednictvím on-line služby s negativním výsledkem nejvýše 24 hodin před konáním akce, 
  • doložit prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než  180 dnů přede dnem konání akce,
  • aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní.

Bez dodržení výše zmíněných podmínek se může setkat nejvíce 20 osob.

Navíc pokud se společenské události konané ve vnitřním prostoru účastí více než 10 osob musí mít všichni přítomní po celou dobu nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95). Ve venkovním prostoru tato povinnost platí, pokud se oslavy účastní více než 30 osob a zároveň nelze dodržet rozestup alespoň 1,5 metru od ostatních osob. 

Mohou se tak konat večírky (včetně večírků firemních), vernisáže, slavnostní otevírání showroomů apod.

Splnění podmínky je nutné na místě prokázat. Návštěvníky prosíme o dodržování předepsaných rozestupů a požití dezinfekce před vstupem na akci.

Online katalog knihovnyVíce

Adresa

Sítná 3106, 272 01 Kladno

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvatisicepatnact-čtrnáct: