Nahrávám...
 • Registrace do knihovny probíhá na základě osobní návštěvy a identifikace dle OP. U dětí do 15 let je třeba přitomnost rodiče/zákonného zástupce. 

  Po zaplacení registračního poplatku a podpisu přihlášky, kde se zavazujete dodržovat knihovní řád, se stáváte členem knihovny a využíváte všechny naše služby na pobočkách Sítná, Rozdělov, Švermov.

  V půjčovnách je volný výběr, část fondu beletrie řadíme podle žánrů, naučnou literaturu dle oborů (MDT). Pokud preferujete minimální sociální kontakt nebo zkracujete dobu strávenou v knihovně na nezbytně nutnou, volte možnost objednávky a vyzvednutí dokumentů.

  Uživatel může mít půjčeno:

  • dospělý čtenář až 15 knih, 15 časopisů/brožur, 2 deskové hry, 2 audioknihy - maximálně 30 dokumentů
  • dětský čtenář až 10 knih, 10 časopisů, 1 desková hra, 1 audiokniha - maximálně 20 dokumentů

  Dokumenty jsou uživatelům půjčovány po předložení platného čtenářského průkazu. Průkaz je nepřenosný.

   

 • Navštivte katalog. Po přihlášení do čtenářského konta pomocí čísla průkazu a data narození ve formátu RRMMDD, můžete pracovat s vašimi výpůjčkami.

  Nelze prodlužovat dokumenty s výpůjční dobou delší než 100 dní, dokumenty rezervované a tituly ve zkrácené výpůjčce z oddělení Čítárna (novinky, audioknihy, deskové hry).

  Obsluha čtenářského konta.

 • Navštivte katalog

  V pravém horním rohu volte možnost přihlášení. Vyplňte šestimístné číslo vaší průkazky a jako PIN vložte vaše datum narození ve tvaru: rok-rok-měsíc-měsíc-den-den. (Pan Čtenář Náruživý s číslem průkazu 206219 se narodil 24.11.1966. Přihlásí se tedy loginem 206219 a heslem 661124).

  V katalogu jsme našli dokument, který si chceme vypůjčit. Dokument je volně k dispozici, pokud je označen polem „Dostupné“. Můžeme si ho objednat "Získat" jednoduchým odložením stranou "Odložit z poličky". Z nabídky vybereme oddělení, kde si chceme knihu objednat a vyzvednout.

   

Online katalog knihovnyVíce

Adresa

Sítná 3106, 272 01 Kladno

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvatisicepatnact-čtrnáct: