Nahrávám...


=3.11. od 19:00 do 21:00 BEST OF NA PIONÝRU A JAWĚ 250 - Marek Slobodník

Video, slide show a vyprávění banskobystrického cestovatele Mareka Slobodníka ze všech cest Afrikou, Asií, Jižní Amerikou, Austrálií a Indonésii. Samozřejmě vše na Pionýru a Jawě 250. Projedeme nejzajímavější místa a řekneme si nejvtipnější příhody z cest, kterých bylo více než dost. Obrovské hory, nekonečné pouště, zelené pralesy a mnoho dalšího …

25 cestovatelů, 24 měsíců na silnicích a přes 80 tisíc kilometrů na jedněch z nejhorších jednostopých motorových dopravních prostředků.

Akci pořádá domácí tým cestovatele Dana Přibáně, ZPOPLATNĚNÉ VSTUPNÉ.

Marek Slobodník (Slovensko)

Marek Slobodník je slovenský cestovatel, dobrodruh a milovník motorek. Svou první cestovatelskou expedici absolvoval v roce 2010 k Aralského jezeru v Kazachstánu a navzdory velmi slabému výstupu a téměř žádným videozáznamům se mu podařilo vytvořit krátký 13 minutový amatérský film Velká cesta malých strojů, který v roce 2011 získal cenu Nejlepší slovenský motorkářský film.

Následně se stal Marek součástí populárního českého žlutého cirkusu a několik let se účastnil expedicí Dana Přibáně, z nichž vznikly filmy Trabantem až na konec světa (2014), Trabantem do posledního dechu (2016) a Trabantem tam a zase zpátky (2019).

Jeho první celovečerní road movie film Afrikou na pionýru (2019) byl uveden i v kinech a vznikl v roce 2017 na jeho 5-měsíční výpravě, během níž projel s partou čtyř kamarádů napříč Afrikou opět na svém oblíbeném netradičním dopravním prostředku - na motorce Jawa Pionýr . Dafilms

Online katalog knihovnyVíce

Adresa

Sítná 3106, 272 01 Kladno

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvatisicepatnact-čtrnáct: